top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Київ розпочав акцію солідарності на підтримку Італії у боротьбі з коронавірусом

Київську мерію в п'ятницю ввечері підсвітили кольорами італійського прапора на знак солідарності та підтримки Італії у боротьбі з коронавірусом. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
«Друзі! Київ розпочав акцію на підтримку Італії. Багато хто з вас міг бачити, що ми встановили вздовж Хрещатика прапорці України та Італії. А відсьогодні три вечори – з п'ятниці до неділі - будівля мерії підсвічуватиметься у кольори італійського прапора. - На знак солідарності наших країн у боротьбі з пандемією, яку долає сьогодні світ», - зазначив Кличко.

Він зауважив, що ситуація в Італії - трагічна. І при цьому італійські лікарі, рятувальні служби показують сьогодні справжню відвагу і непохитність у виконанні своєї професійної місії.

«Ми хочемо висловити свою підтримку Італії, свою підтримку італійському народу! Resisti, Italia!» - зазначив Віталій Кличко.

Також біля біля будівлі міськради мер Києва Віталій Кличко зустрівся з послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.

http://kiev.klichko.org/

Разом з тим, Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа наголосив на важливості відносин і діалогу між Італією та Україною в протистоянні розповсюдженню коронавірусу. Він зауважив, що Італія виконує сьогодні провідну роль у подоланні надзвичайної ситуації на світовому рівні. Саме тому Італія ділиться напрацьованим досвідом з іншими країнами світу, зокрема, і з Україною. Про це повідомляє офіційний сайт Київської мерії.

«Місто Київ та Посольство Італії об'єднують зусилля з метою засвідчити солідарність між Україною та Італією у вжитті надзвичайних заходів у протистоянні з пандемією. Про це свідчить також і те, що будівля київської мерії підсвічена на знак підтримки кольорами Італії! Подібні ініціативи нам сьогодні дуже необхідні. Бо наша країна працює безперестанку, з відвагою та рішучістю борючись з безпрецедентною кризою. Разом ми впораємось!, - наголосив посол Італії в Україні.

bottom of page