top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Карантинні обмеження в Італії продовжили, а кількість летальних випадків перевищила 35 тисяч

Кількість летальних випадків спричинених пандемією коронавірусної хвороби в Італії перевищила 35 тисяч.

Про це повідомляє агенція ANSA.

 
 
"Загальна кількість випадків захворювання зросла до 243 736, число летальних випадків перевищило поріг у 35 000 (точна кількість - 35,017)", - йдеться у повідомленні.

Протягом останніх 24 годин в Італії було зафіксовано 230 нових випадків хвороби COVID-19, що є збільшенням порівняно з 162 у середу. Кількість летальних випадків протягом доби становить 20, також збільшення порівняно з 13 у середу.

Уряд Італії вирішив продовжити карантин, введений через пандемію коронавірусу. Таким чином, карантинні обмеження продовжили до 31 липня. Зокрема, влада посилила контроль за масочним режимом в публічних місцях, де люди не можуть перебувати на відстані хоча б за 1 метр один від одного. Також продовжили заборону на роботу нічних розважальних закладів.

Крім того, влада країни посилила контроль за прибуттям громадян з країн, які не входять у Шенгенську зону.

"На сьогодні заборона на в'їзд і транзит Італією стосується 13 країн, ми будемо постійно оновлювати цей список. Для всіх прибулих з неєвропейських країн зберігається 14-денний карантин" - заявив міністр охорони здоров'я Роберто Сперанца.

У число зазначених країн входять Вірменія, Бахрейн, Бангладеш, Бразилія, Боснія і Герцеговина, Чилі, Кувейт, Північна Македонія, Молдова, Оман, Панама, Перу і Домініканська республіка.

У МОЗ Італії наголосили, що вищезгадані країни мають "високий відсоток захворюваності вірусом по відношенню до населення і дуже низьку стійкість систем охорони здоров’я".
bottom of page