top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

"Йти до церкви на Великдень? Звичайно ні!" - зазначили у Службі цивільного захисту Італії.

Сьогодні в Італії святкують Вербну Неділю. Згідно з описаними в Євангелії подіями, саме цього дня Ісус в'їхав на віслюку до святого міста Єрусалим.

Через тиждень весь католицький світ святкуватиме Великдень. На жаль, цього року кожен у своїй домівці, дивлячись Службу по телевізору.

В Італії на католицький Великдень, який припадає цього року на 12 квітня, громадян закликають залишатися вдома, оскільки пандемію коронавірусу в країні ще не подолали.
«Йти до церкви на Великдень? Звичайно ні. Ми повинні надалі залишатися вдома, поважати соціальне дистанціювання, що веде нас до позитивних результатів», - зазначили у Службі цивільного захисту Італії.

Станом на сьогодні кількість підтверджених випадків коронавірусу в Італії становить 124 632. 20 996 людей одужали в Італії після зараження коронавірусом. Кількість летальних випадків унаслідок коронавірусу продовжує зростати, 15 362 осіб померли в Італії унаслідок зараження.

Італія
Світ

Згідно з останніми даними сайту ARGIS.COM, станом на 5 квітня 13:45 год. (італ. час), кількість підтверджених випадків Covid-19 у світі становить 1 216 422, з них летальних – 65 711, одужали 252 478 осіб.

bottom of page