top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

З 26 квітня Італія послабить карантинні обмеження

З 26 квітня Італія послабить обмеження пов'язані із поширенням коронавірусу для більшості регіонів країни. Про це заявив прем'єр-міністр Маріо Драгі, передає Reuters.
 
 

Минулого місяця, в зв'язку з ростом числа випадків захворювання і госпіталізацій, Італія призупинила чотирьохрівневу систему з кольоровим кодуванням, яку вона використовує для калібрування обмежень, що діяли, і ввела в дію більш жорсткі червоні або помаранчеві зони по всій країні.

Обмеження на ведення бізнесу і пересування діяли протягом більшої частини року в Італії, яка займає сьоме місце в світі за кількістю загиблих і досі повідомляє про сотні смертельних випадків кожен день.

З 26 квітня будуть відновлені м'якші жовто-білі зони з низьким рівнем зараження. У цих місцях ресторани і бари зможуть обслуговувати клієнтів за столиками, а кінотеатри і театри знову відкриються з обмеженням відвідуваності.

В даний час три регіони - червоні, а 17 - помаранчеві, з жорсткими обмеженнями для ведення бізнесу і пересування. Оскільки кількість нових випадків поступово скорочується, багато хто з них сподіваються стати жовтими після відновлення кольорової зони.

"Уряд йде на зважений ризик, грунтуючись на даних, які частково поліпшуються", - сказав Драгі.

Драгі додав, що дуже важливо, щоб люди строго дотримувалися правил соціального дистанціювання і носили маски для обличчя.

"Наша ідея полягає в тому, щоб дозволити використання відкритих басейнів з 15 травня і відновити деякі заняття в тренажерному залі з 1 червня", - сказав журналістам міністр охорони здоров'я Роберто Сперанса - Це засновано на передумові, що люди і установи дотримуватимуться правил, щоб цей ризик був успішним", - додав він.
bottom of page