top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

З 18 травня припинять діяти обмеження на будь-які переміщення в межах регіону, з 4 червня - в Італії

З понеділка починають діяти нові рішення про подальше ослаблення обмежувальних заходів, введених в Італії через пандемію COVID-19.

Про це повідомляє сайт уряду.

 
 
Італія готується відкрити кордони з рештою Європи. В указі, який буде прийнятий урядом в найближчі години, з 3 червня передбачається можливість в'їзду до Італії з країн Європейського союзу, Шенгенської зони, включаючи Швейцарію та Монако.
 
Зокрема з 3 червня будуть зняті обмеження на пересування всередині країни. Обмеження на пересування можуть бути збережені для окремих територій, якщо цього вимагатиме епідемічна обстановка, йдеться в повідомленні.
Для тих, хто перетинає кордони, обов'язковий карантин з ізоляцією на 14 днів буде скасований. Дане рішення, підготовлене міністрами Вінченцо Амендола, Даріо Франческіні і Луїджі Ді Майо, спрямоване на відновлення туристичного потоку в зв'язку з наближенням літа.

Також залишається в силі заборона на пересування і вимога про карантин для тих, у кого підтверджений COVID-19, або тих, хто контактував з таким людьми. Чи потрібно буде після відкриття кордонів дотримуватися карантину прибулим до Італії з-за кордону, не повідомляється.

З 18 травня припинять діяти обмеження на будь-які переміщення в межах регіону в якому, мешкає громадянин.
 
Італія обмежила переміщення між регіонами і всередині них з введенням карантину в середині березня. Поїздки стали можливі тільки в разі робочої необхідності, за станом здоров'я і в екстрених ситуаціях.

З 4 травня італійці отримали можливість відвідувати близьких в межах одного регіону.

 

Повідомляється, що в Італії знову зросла добова смертність унаслідок пандемії коронавірусу - за останню добу померло 262 людини, хоча до цього кілька днів летальних випадків реєструвалося не більше 200.

Протягом останніх двадцяти чотирьох годин померло 262 людини (днем раніше було 195), а в цілому кількість летальних випадків в Італії наразі становить 31 368.

Як зазначається, протягом останніх двадцяти чотирьох годин померло 262 людини (днем раніше було 195), а в цілому кількість летальних випадків в Італії наразі становить 31 368.

bottom of page