top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Землетрус в Мілані

Вчора, 17 грудня, в Мілані стався землетрус. Землетрус магнітудою 3,9 було зареєстровано фахівцями Ingv о 16:59. Його епіцентр знаходився всього в 6 км на захід від Мілана на глибині 56 км від земної поверхні.

Про це повідомила представниця Національного інституту геофізики і вулканології Італії (Ingv) Лучія Лудзі, з посиланням на La Reppublica і Corriere della Sera.

 
 

Підземні поштовхи відчувалися в різних районах Мілану, а також в його передмістях. Як зазначають постраждалі, на верхніх поверхах деяких будинків розгойдувалися люстри, пересувались у будинках меблі. На номери різних міських служб надійшли сотні телефонних дзвінків стурбованих громадян, які намагалися з’ясувати, що відбувається. Однак, за інформацією співробітників провінційної пожежної служби, ніхто з жителів міста за допомогою не звертався, жертв і руйнувань немає.

“Підземні поштовхи, що сталися сьогодні в Мілані, можна порівняти з землетрусом, який було зареєстровано в цьому районі 500 років тому. Єдиний більш сильний землетрус магнітудою близько 5 стався тут 26 листопада 1396 року. Його епіцентр знаходився тоді в місті Монца”, — заявила Лучія Лудзі представниця Національного інституту геофізики і вулканології Італії (Ingv)

bottom of page