top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Зеленський звільнив Євгена Перелигіна з посади посла України в Італійській Республіці

Рік тому президент Володимир Зеленський своїми указами звільнив послів України в 11 країнах.

Відповідні укази були оприлюднені на сайті голови держави. Тоді, зокрема, були звільнені Валерій Чалий із посади посла України в США, Антигуа і Барбуді та Тринідаді і Тобаго (за сумісництвом), посол України у Вірменії, посол у Туркменістані, посол України у Ватикані й за сумісництвом при Суверенному військовому Ордені Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти Тетяну Іжевську.

По сьогоднішній день до Ватикану так і не було назначено нового посла. Кульчицький Сергій Павлович виконує обов'язки Тимчасово повіреного у справах України при Святому Престолі.
 
Вчора, 15 липня українську громаду в Італії шокувала звістка про новий указ президента Зеленського №275/2020.
 
 
 
Президент звільнив Євгена Перелигіна з посади посла України в Італійській Республіці й за сумісництвом посла в Республіках Мальта, Сан-Марино та постійного представника при Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН, який з 28 грудня 2012 року очолював український дипломатичний корпус на Апеннінах.
 
 
Це були непрості роки становлення, як для держави Україна, так і для дипломатичних відносин з Італією. Наші дипломати гідно пробивали броню заангажованих італійських політичних еліт, відкрили двері посольства для молодіжних культурно-освітніх зустрічей та ініціативних українських асоціацій, стали основними менторами просування української культури в італійське суспільство.
 
 
 
В соцмережах сьогодні можна зустріти чимало позитивних відгуків про роботу посла Перелигіна та щирий жаль, щодо його звільнення.

Ми бажаємо пану Євгену творчих успіхів та кар’єрного росту, нових подвигів в роботі та невичерпного ентузіазму!
bottom of page