top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Експеримент: як вірус COVID-19 може передаватися в ресторані

В рамках поступового скасування карантинних обмежень 18 травня по всій Італії відкриються бари, ресторани, перукарні та салони краси.

У зв’язку з цим, ділимось матеріалом Science Alert, в якому японські експерти з інфекційних захворювань з Медичного факультету Університету Св. Маріанни в Кавасакі та журналісти NHK провели експеримент, щоб показати, як вірус COVID-19 може передаватися в ресторані.

 
 

Перш ніж з 18 травня відправитись на вечерю в ресторан, подумайте, чи не доречніше буде ще якийсь час відмовитись від такого виду дозвілля.

Теоретично всі люди повинні розуміти, чому миття рук, носіння масок та дотримання здорових гігієнічних правил є важливими під час пандемії. Але ніщо насправді не допомагає зрозуміти суть справи так добре, як гарна старомодна демонстрація.

 

Як зазначається, японська компанія громадського телерадіомовлення NHK разом з інфекціоністами організували фуршет для 10 людей. На руки одного з учасників експерименту, який виступав у ролі «зараженого», нанесли флуоресцентну фарбу.

Чоловік зімітував, що нібито кашлянув у руку, після чого почав вільно спілкуватися з іншими учасниками. Протягом 30 хвилин усім учасникам запропонували пригоститися стравами зі шведського столу.

Після цього у приміщенні, де проводився експеримент, увімкнули спеціальне світло, при якому світиться ця фарба.

В ході експерименту з’ясувалось, що фарба опинилася на руках усіх десятьох учасників, а у трьох з них вона була на обличчі. Як виявилося, фарба поширилася через кришку контейнера з їжею, щипці, якими її накладають, та ручку ємності з напоєм.

Завдяки експерименту було продемонтровано, як легко мікроби можуть поширюватися через контактні та забруднені поверхні.
bottom of page