top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

"Дякую, Україно!": до Риму вдруге прибула гуманітарна допомога Італії

В Італію, яка на сьогодні займає третю позицію за кількістю інфікованих COVID-19 – 135 586, та першу за кількістю смертності – 17 127, вже вдруге Україна передала гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом!

«Сьогодні, вже вдруге за останні декілька днів, італійський військовий аеропорт «Пратіка ді маре» приймає літак Ан-72 Національної Гвардії МВС України, який привіз дезінфекційні засоби для допомоги Італії у боротьбі з пандемією Covid-19» - повідомили в Посольстві України в Італії.

П’ять тон дезінфікуючої рідини відправились літаком Національної гвардії України до Риму. Приймаючи літак, представники італійської Служби з надзвичайних ситуацій та військового командування наголосили на важливості внеску Української держави у спільну протидію коронавірусній хворобі COVID-19.

В українському посольстві відзначили, що останніми днями, завдяки медійному висвітленню української допомоги в італійських ЗМІ, доводиться чути слова вдячності не лише від представників італійського уряду, але і простих громадян.

«Важко втриматись від емоцій, коли дорогою до летовища для зустрічі українського вантажу, італійський поліцейській патруль віддає честь і проводжає українських дипломатів зі словами «Grazie, Ucraina!».» - зазначило Посольство на офіційній сторінці у facebook.

Нагадуємо, у світі на 12:30, 8 квітня, кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом становить 1 441 128, в тому числі 82 992 летальних випадків, 302 819 осіб одужали.

В Україні на ранок 8 квітня підтверджено 1 668 випадків зараження коронавірусом, з них 52 летальні, 35 осіб одужали. За останню добу було зафіксовано 206 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.


bottom of page