• UA Diaspora Italia

До реалізації проєкту «Фотобанк «Україна» запрошують фотографів та авторів світлин про Україну

В МЗС планують реалізовувати проєкт «Фотобанк «Україна» і наразі шукають фотографів та авторів вдалих світлин про Україну.

Світлина Євгена Самученка - рожеве озеро на Херсонщині.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба:

«Запрошую талановитих українських фотографів і просто авторів вдалих світлин до співпраці з МЗС над одним цікавим стартапом державного значення. Ми в МЗС хочемо розповідати світові про нову Україну: креативну, динамічну та інноваційну. На противагу всім застарілим «пострадянським» стереотипам, а також брехні, яку дехто свідомо розповсюджує про нас у світі. Аби вводячи назву нашої держави у пошук гугл, іноземець у будь-якій частині світу бачив її класною і цікавою. У цьому завданні без якісного візуального контенту не обійтися. Шукаємо фотографів, які готові співпрацювати і долучити свої талановиті роботи до просування сучасного і позитивного образу нашої держави за кордоном. Допоможіть нам показати Україну такою, якою її бачите ви».

Усі бажаючі взяти участь пишіть на адресу: public.diplomacy.ukraine@gmail.com

Візьміть до уваги!

uadiasporaitalia.com © Copyright

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «uadiasporaitalia.com» — обов’язкові. 

2020 - All Rights Reserved - Powered By uadiasporaitalia.com

© 2023 by I Made It!. Proudly created with wix.com

Приєднуйтесь до нашого списку розсилки