top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

До кінця цього тижня будуть розставлені крапки над "і"

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте анонсував план щодо поступового виходу країни з карантину і по ослабленню заборон, введених з метою боротьби з Covid-19.
 
 

За словами прем'єра, влада буде діяти на основі національного плану, який враховує територіальні особливості.

«Уряд буде приймати рішення щодо другого етапу у виняткових інтересах всієї країни. В інтересах громадян півночі, центру, півдня і островів», - пояснив Конте на своїй сторінці в Facebook.

Глава італійського кабміну прекрасно розуміє, що багато громадян втомилися і мріють про швидке послаблення карантину і навіть про скасування обмежувальних заходів, але, на його думку, подібний підхід може обернутися новою катастрофою.

«Я хотів би сказати: давайте відкриємо все. Негайно. З завтрашнього ранку. Але таке рішення було б безвідповідальним. Це призведе до того, що крива зараження буде рости неконтрольованим чином», - зауважив Конте.

Офіційно стратегія буде представлена ​​в кінці поточного тижня, а самі обмеження почнуть знімати з 4 травня.

 
 

Очікується, що компанії і магазини будуть змушені дотримуватися суворого протоколу. Поряд з дотриманням всіх заходів санітарної безпеки (носіння масок, рукавичок, наявність санітайзерів і дотримання відстані не менше одного метра), їх зобов'яжуть проводити двічі на тиждень вологе прибирання та дезінфекцію приміщень, а також розробити програму по лімітованій присутності співробітників на робочому місці і по впровадженню «розумної праці».

Залишається під питанням така делікатна тема, як свобода пересування населення похилого віку старше 70 років, що знаходиться в зоні ризику. Є ймовірність, що для них будуть збережені всі діючі на даному етапі обмеження.

 

Станом на 21 квітня, налічується 107 709 пацієнтів з позитивним діагнозом, на 528 менше, ніж було днем раніше, коли вперше від початку епідемії було зафіксовано зменшення кількості хворих.

Протягом останньої доби, кількість жертв епідемії коронавірусу в Італії зросла до 24 648, з урахуванням 534 нових летальних випадків. Також одужали 2 723 пацієнтів. Загалом вилікувались вже 51 600 осіб.

 
 

У світі станом на ранок середи, 22 квітня, зафіксовано 2 573 143 випадків заражень COVID-19, з яких понад 177 602 – летальні.

bottom of page