top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Долучайтеся до проєкту «Мамо, я бачу війну»!

"Діти стали свідками військової агресії Росії в Україні, але, попри все, навіть у воєнний час, вони продовжують творити, мріяти про мир" - зазначають автори проєкту «Мамо, я бачу війну».

За тиждень з моменту запуску зібрано понад 3000 малюнків про російську агресію в Україні. З тисяч дитячих малюнків планують зробити маніфест колаж, що буде виставлений на благодійному аукціоні на NFT маркетплейсі. Кошти від нього будуть перераховані у фонд для допомоги дітям, які постраждали від війни.


"Діти відчувають щирі, непідробні емоції та переносять їх на папір. А справа дорослих – донести їхні меседжі!"


Проєкт «Мамо, я бачу війну» створений, щоб показати всьому світу, як українські діти переживають напад Росії на свою країну. У межах першого етапу проєкту збирають малюнки дітей про війну та мир в Україні. Вже зібрано понад 2000 малюнків, збір робіт продовжується.


"Перемога України – в руках наших воїнів!", – Софійка, 10 років.


Проєкт «Мамо, я бачу війну» реалізовується ГО «Лабораторія первинного розміщення токенів. Україна», Українським фондом стартапів, агенцією публічних комунікацій Perfect PR, ГО «Меморіал імені Василя Стуса», Навчально-науковим інститутом права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Учасники проєкту створюють благодійний фонд, який надаватиме допомогу дітям, які постраждали від війни. Ініціатори проєкту закликають долучатись представників креативного та цифрового секторів України, стартап компанії, представників венчурних компаній та інвестиційних фондів.


Марійка, 7 років, м.Хмельницький


Команда проєкту «Мамо, я бачу війну» просить батьків в Україні та всьому світі: сфотографувати малюнок дитини присвячений темі війни й миру в країні та надіслати:


– заповнивши гугл форму

http://form.momiseewar.com/ua UA

http://form.momiseewar.com/eng ENG

- використавши Telegram чат-бот

http://t.me/momiseewar_bot


Вказувати потрібно ім’я автора/авторки, вік, місто та, за бажанням, коментар до малюнка.

Анна, 8 років, м. Тернопіль


bottom of page