top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Гарні новини з Італії: із реанімації госпіталю у Бергамо виписали останнього хворого на коронавірус

Із реанімації госпіталю імені папи Іоанна XXIII у Бергамо, північноіталійському місті, яке особливо постраждало від епідемії коронавірусу, виписали останнього хворого на коронавірус. Наразі його тест на COVID-19 уже негативний.

Про це повідомляє Corriere della Sera.

 

Генеральний директор лікарні папи Івана XXIII Марія Беатріче Штазі (в чорному); ліворуч - медичний директор Фабіо Пецолі та професор Лука Лоріні

 
У зв’язку з такою ситуацією із четверга місцеві лікарі повертаються до форми, яку носили до пандемії – без додаткових засобів захисту, потрібних при роботі зі зараженими коронавірусом.

Перший хворий на коронавірус потрапив у реанімацію в Бергамо ще 23 лютого. За кілька тижнів після цього тутешня реанімація для хворих на COVID-19 стала одною з найбільших у Європі на той час. На піку епідемії там одночасно перебувало до 100 пацієнтів, які потребували штучної вентиляції легень.

«Ми безмежно щасливі. Кількість пацієнтів у реанімації – це найважливіший показник ситуації з епідемією, і нарешті ми дожили до цього моменту», - каже один із місцевих медиків.
 

Загалом у лікарні залишаються ще близько 30 пацієнтів, які продовжують одужувати від коронавірусу.

Щоденний приріст нових випадків коронавірусу у регіоні Ломбардія, до якого належить провінція Бергамо, продовжує поступово знижуватися. За останню добу зареєстрували 53 випадки інфікування коронавірусом, у тому числі 29 у Бергамо, а в чотирьох провінціях регіону не виявили жодного хворого.

bottom of page