top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

В Італії смертність збільшилася на рекордні 475 осіб!

"За останні 24 години кількість загиблих від коронавірусу в Італії збільшилася на рекордні 475 осіб" - зазначає пресслужба Агентства цивільного захисту Італії.

З цих слів, смертність за минулу добу зросла на 19%, що є найбільшим показником з моменту початку епідемії.

Враховуючи ці дані, загальна кількість смертей у країні від коронавірусу сягнула майже трьох тисяч - загиблих вже 2978. 

Ломбардія залишається найбільш постраждалим регіоном, тут зафіксовано 319 смертей за один день.

У Римі, 72 нові випадки зараження. У Лаціо, 117 нових позитивних, 5 померлих та 42 одужавших - такий підсумок за добу озвучений у бюлетні інституту інфекційних захворювань Спалланцані. З 194 позитивних пацієнта Covid19, 19 пацієнтів потребують дихальної підтримки. Число госпіталізованих зросло: 374 з легкими сиптомами і 44 - у реанімації, під домашнім наглядом лікарів залишається 232 людини. Вже налічується 32 смерті.

Станом на середу в Італії є 28 710 пацієнтів з коронавірусом, це на 2 648 випадки більше, ніж було вчора.

14 363 пацієнтів госпіталізовані з симптомами, 2257 в реанімації.

Водночас за останню добу вилікувались 1084 людини.

Співвітчизникам, які продовжують перебувати в Італії, необхідно виявляти підвищену увагу та обережність, дотримуватись рекомендацій та законних вимог місцевих органів влади, вживати необхідних запобіжних заходів для забезпечення власної безпеки, зокрема, що стосується обмежень щодо переміщення всередині країни та місць проживання, уникати скупчень людей, а також повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої консульської установи України або зареєструватися на вебресурсі ДРУГ.

Громадянам України, які наразі перебувають в країні, просимо слідкувати за рекомендаціями, що розроблені Міністерством охорони здоров’я Італії, а саме:

  • Регулярно і ретельно мити руки (щонайменше впродовж 20 секунд, водою і милом або дизенфікуючими для рук спиртовмісними (60%) засобами;

  • Уникати близьких контактів із особами, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань (триматися на відстані щонайменше 1 м від осіб, які кашляють чи пчихають);

  • Не торкатися руками очей, носа і рота (у разі контакту із зараженою поверхнею руки можуть передавати вірус до тіла);

  • Прикривати паперовою хустинкою рот і ніс, коли кашляєте чи пчихаєте;

  • Користуватися антивірусними препаратами чи антибіотиками слід лише у разі, якщо вони прописані лікарем;

  • Регулярно протирати поверхню (на робочому місці, у квартирі тощо) хімічними дезінфікуючими засобами («убити» коронавірус можуть засоби із вмістом відбілювача/candeggina, хлора/cloro, розчинників/solventi, 75-відсоткового етанола/etanolo al 75%, пероцтової кислоти/acido peracetico, хлороформу/cloroformio);

  • Використовувати маску у разі підозри щодо захворювання або при допомозі хворим;

  • Не вважаються небезпечними товари, виготовлені у Китаї чи пакунки, отримані з Китаю (коронавірус не має здатності жити занадто довго на поверхні);

  • Завжди мити руки після контакту із тваринами.

У разі підвищеної температури тіла, кашлю, утрудненого дихання або при поверненні з країн, найбільш ураджених коронавірусом, телефонувати на номер «гарячої» лінії 1500.

Нагадуємо, що відповідний страховий поліс є необхідним громадянам України для подорожей за кордон.

Додаткова інформація:http://www.salute.gov.it/nuovocoronavirus

Загальнонаціональний цілодобовий номер телефону з питань коронавірусу – 1500.

Просимо громадян України відстежувати інформацію на сайтах Посольства України в Італії (https://italy.mfa.gov.ua), Генерального консульства України в Мілані (https://milan.mfa.gov.ua), Генерального консульства України в Неаполі (https://naples.mfa.gov.ua) та МЗС України (https://mfa.gov.ua/ua).


bottom of page