top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

В Італії першу українку вилікували від коронавірусу. ВІДЕО

Українка з маленького селища на Вінничині одужала від коронавірусу завдяки італійському професору, який застосував для її лікування унікальну методику, хоча у приймальному відділенні лікарні були переконані у швидкій смерті жінки,  про це Павлина Шимбір розповіла у сюжеті ТСН.

У приймальному відділенні в містечку Медичина були переконані в швидкій смерті жінки, проте один із італійських професорів вирішив застосувати експериментальний метод, схожий на лікування ревматизму. Через 3 тижні після озвученого діагнозу «коронавірус» тест українки показав негативний результат і її виписали з лікарні.

Жінка розповіла, що італійські медики її просто врятували, адже ускладнював хворобу ще й цукровий діабет.

«Він був придуманий італійським професором на основі лікування ревматоїдного артриту, документи у мене всі є, але інформація в них конфіденційна, щоб не почали виробляти щось подібне підпільно і не постраждали наші громадяни», — поділилася Павлина.

Жінка зазначає, що за цим протоколом лікували лише 5 осіб, але у всіх з цих пацієнтів на 4 добу відзначалося стрімке поліпшення.

Після виписки пані Шимбір 14 днів повинна залишатися на самоізоляціі. Двічі на тиждень її будуть везти в лікарню і «вчити» правильно дихати, щоб постраждалі легені насичувалися киснем. Жінка розповіла, що їй видали антисептик, яким вона повинна користуватися при кожному торканні до яких поверхонь.

Вона з жахом згадала про своє захворювання:

«Я тиждень була вдома з температурою, але на четверту добу я перестала вставати на ноги, були страшні болі, навіть до волосся не могла доторкнутися, до вечора я не змогла набрати кисню. Мене швидка відвезла в лікарню, у мене було лише 22% кисню, тому потрібен був апарат штучної вентиляції легень, але їх вже там не було, мене перевозили».

Поки відбувалося транспортування, а це лише 15 хвилин, стан Павлини ще більше погіршився, в лікарню її доставили вже в критичному стані.

«Перша професорка сказала, що я вже все. Я ще була в свідомості і я чула це й не розуміла, як можу бути «все», якщо я чую це, я знала, що ще не кінець. Далі три дні у мене зникло з пам'яті. 56 годин я була підключена до апарату штучної вентиляції легенів. Зараз у мене просто подряпане горло», — додала Павлина.
bottom of page