top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

В Італії в ході третьої фази послаблення карантину зняли майже всі обмеження

У світі кількість хворих коронавірусом наближається до 8 мільйонів. В Україні вже офіційно підтверджено 32 476 випадків COVID-19.
 
Вчора, 15 червня, набув чинності третій етап послаблень карантину в Італії. Практично всі обмеження, введені в умовах пандемії, були скасовані. З понеділка в силу вступив останній пакет послаблень карантину.
 
 
Літні табори і дитячі садки почали поступовий прийом дітей, які повернулися в освітні установи, що працюють в літньому режимі, після трьох місяців домашнього навчання. З понеділка роботу можуть відновити театри і кінотеатри, проте від них вимагається забезпечити повну безпеку глядачів. Дозволено також відкрити центри СПА і термальні комплекси, однак право остаточного рішення про умови такого кроку передається владі на місцях.

Як пише в понеділок газета Corriere della Sera, в ряді областей, включаючи Калабрію і Апулію, а також острів Сицилія, Венето та Лаціо, нехай і з обмеженнями, але дозволено відкрити дискотеки, хоча центральний уряд рекомендував дочекатись середини наступного місяця. З 25 червня вирішуються колективні спортивні ігри, в тому числі відвідини пляжів.

 
 

У минулі вихідні відбулися перші (півфінальні) матчі в рамках Кубка Італії. З 20 червня оновиться, призупинений в умовах пандемії внутрішній чемпіонат по футболу. Дозволяється проводити гастрономічні заходи.

 
 

Так звані "Sagre" - масові гуляння, часто влаштовуються в курортних містах, - є важливою складовою літніх афіш на Апеннінах, оскільки дегустація традиційних страв часто супроводжується культурними заходами.

При цьому зберігається обмеження на максимальне число учасників: 1 тис.осіб - в подіях на відкритому повітрі і 200 - в закритих приміщеннях. Наказано також носити маски в закритих приміщеннях і в транспорті. Обов'язковою всюди залишається мінімальна безпечна дистанція в один метр, дезінфекція приміщень і миття рук.

По всій Італії з 18 травня відкрилися магазини, ресторани і пляжі, де вже спостерігається наплив відвідувачів. Треба відзначити, що аж ніяк не скрізь суворо дотримуються всіх норм.

Станом на другу половину дня 15 червня у світі зафіксовано 8 020 152 випадки коронавірусу, зокрема 436 167 осіб померли та 4 141 375 одужали.
bottom of page