top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

В Італію з презентацією нової книги приїде Андрій Курков

В Італію планує приїхати відомий український письменник Андрій Курков з нагоди виходу нової книжки італійською мовою. Серед книжок італійською також буде "Щоденник Майдану" і "Пікнік на льоду".

Як повідомляє Юлія Петляк у Facebook, у Флоренцію 17 березня планує приїхати відомий письменник Андрій Курков з нагоди виходу нової книжки «Сірі бджоли» італійською мовою. Ця книга про життя людей у прифронтовій зоні; про відвагу, любов і незламні принципи.


  • У селі Мала Староградівка, яке знаходиться в так званій сірій зоні, залишилися жити лише двоє - пенсіонер сорока дев'яти років Сергій Сергійович і його колишній однокласник Пашка. І вони, маючи абсолютно протилежні погляди на життя, змушені миритися, хоча до одного заходять в гості українські військові, а до іншого - сепаратисти. Головна турбота Сергійовича - як і куди з настанням весни відвезти подалі від війни своїх бджіл - всі шість вуликів. Відвезти туди, де не стріляють, щоб згодом у меду не було присмаку війни. Зібравшись у дорогу, бджоляр і сам поки не уявляє, які випробування чекають на нього і на його бджіл. Після не зовсім вдалої зупинки біля Запоріжжя він вирішує їхати з бджолами до Криму, до татарина, з яким познайомився понад двадцять років тому на з'їзді бджолярів. Він навіть уявити собі не може, що літо, проведене в Криму, навчить його не довіряти не тільки людям, а й власним бджолам.

Письменник виступатиме у книгарні у Флоренції, місце усім бажаючим прийти повідомлять згодом, після чого буде зроблена презентація книг і на українській мові. Отже слідкуйте за новинами.


Фото із зустрічі з автором на книжковій ярмарці, яка відбулася у Пізі 7-10 лиспопада 2019р.


Сьогодні письменник Андрій Юрійович Курков — автор більше двох десятків книг, його твори перекладені на 30 мов світу (англійська, німецька, французька, голландська, іспанська, японська тощо), за його сценаріями поставлено 18 документальних і художніх фільмів. Андрій Курков — перший з письменників СНД, чиї книги опинилися в «топ-десятці» європейських бестселерів. У Європі Андрій Курков визнаний сучасним російськомовним письменником № 1. Крім того, як есеїст та журналіст, він пише на теми культури, політики і Києва Андрій Курков регулярно співпрацює із закордонними періодичними виданнями («Neue Zuriche Zeitung», «Die Welt», «Bauwelt», «Ліберасьон» і т.д. ).

bottom of page