top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

В окремих регіонах Італії посилюється карантин через мутацію коронавірусу

В п'яти з 20 регіонах Італії посилюються карантинні обмеження.
 
 
Регіони Базіліката та Молізе внесені в червону зону карантину. Це передбачає закриття усіх барів, ресторанів, непрофільних підприємств, мешканців регіону обмежать в пересуванні.

Таке рішення обумовлене тим, що експерти з охорони здоров’я та вчені попереджають про більш трансмісивні варіанти коронавірусу.

У Ломбардії, Марке та П’ємонті, які були перенесені з жовтої в помаранчеву зони, ресторани та бари повинні закриватися, за винятком роботи на виніс. Мешканцям також заборонено виїжджати зі своїх міст, крім надзвичайних ситуацій або стану здоров’я та роботи.
 
 
“Багато спалахів захворювання пов’язано з (новими) варіантами. Я стурбований прогресом епідемії. Ми повинні бути пильними і втручатися швидко й рішуче, де це потрібно”, — заявив Джанні Рецца, старший радник міністерства охорони здоров’я.
 

Сардинія

 
Сардинія - єдиний білий регіон в країні, так як лише п'ятдесят випадків зараження на 100 000 жителів було зафіксовано на острові протягом останніх трьох тижнів.

З отриманням статусу "білої зони", ресторани і бари в регіоні працюватимуть повний робочий день, а комендантська година починатиметься з 23.30.

Носіння масок та дотримання соціальної дистанції є обов'язковим для всіх мешканців та гостей острова.


Протягом цього тижня уряд Італії на чолі з прем’єр-міністром Маріо Драгі працюватимуть над новим урядовим указом DPCM, який регулюватиме карантинні обмеження в країні протягом березня місяця до 6 квітня, в тому числі – пасхальний період, який припадає в 2021 році на 4 квітня.


За даними Worldometers, в Італії зафіксували 2 907 825 випадків коронавірусу, 97 507 інфікованих померли, 2 398 352 людей одужали.

bottom of page