• UA Diaspora Italia

В Неаполі, вже який тиждень, звучать «Чорнобривці», «Рідна мати моя», «Гуцулка Ксеня»

Сучасна Італія - це історія та мистецтво, краща в світі національна кухня, це приголомшливі пейзажі, кращі пляжі, середземноморський клімат, це країна класичної музики та богемної атмосфери. Звісно не без допомоги наших українських талантів.

В Неаполі, вже який тиждень, звучать «Чорнобривці», «Рідна мати моя», «Гуцулка Ксеня» у виконанні Назара Рутковського.

Більше місяця країна перебуває на вимушеному карантині у зв’язку з пандемією коронавірусу. Кожен намагається розвіятись, як тільки може: одні розвивають кулінарні таланти, інші ж влаштовують домашні спортзали, треті - повторно переглядають «Гру престолів» та інші улюблені стрічки.

Назар Рутковський, в свою чергу, одним помахом смичка привертає увагу усіх сусідів, влаштовуючи на власному балконі концерти.

Ділимось з вами сторінками Назара у Facebook та YouTube-каналі, де музикант розміщує відео з іншими композиціями, в його виконанні. Окрім «Чорнобривців», Назар виконує такі українські композиції, як «Рідна мати моя», «Гуцулка Ксеня», а також музику до світових хітів.

Кількість летальних випадків внаслідок пандемії коронавірусу в Італії на 13 квітня перевищила двадцять тисяч й становить 20 465 осіб.


Візьміть до уваги!

uadiasporaitalia.com © Copyright

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «uadiasporaitalia.com» — обов’язкові. 

2020 - All Rights Reserved - Powered By uadiasporaitalia.com

© 2023 by I Made It!. Proudly created with wix.com

Приєднуйтесь до нашого списку розсилки