top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

В Мілані святкуватимуть День Незалежності України

В четвер, 24 серпня о 21:00 в Кастелло Сфорцеско в Мілані, асоціація "Ucraina Più - Milano APS" у співпраці з театром "Media Vision Theatre" представляють мистецьке дійство "Музика, висічена в камені", присвячене Дню Незалежності України!
 
 

Останні кілька місяців ми спостерігаємо, як команда асоціації "Ucraina Più - Milano APS" на чолі з її засновницею та організаторкою події Іриною Луць, готуються до масштабної мистецької події, яка обіцяє стати незабутньою для учасників та гостей. Асоціація "Ucraina Più - Milano APS" все своє існування виявляє великий інтерес до розвитку культурних та мистецьких зв'язків між Україною та Італією, активно працюючи в цій царині.

"Ця подія може стати важливим моментом для підвищення уваги до культурного спадку України в Італії, а також для зміцнення дружніх та мистецьких зв'язків між двома країнами. Вона може надихнути інших на подібні ініціативи та сприяти обміну досвідом між митцями та творчими особистостями з обох країн", - коментує подію Ірина Луць.
 

фото з Facebook

 

фото з Facebook

 

Ця мистецька подія, в якій беруть участь українські та італійські співаки та актори, обіцяє стати захопливою та непередбачуваною пригодою для глядачів. Колаборація між митцями з двох різних країн має всі шанси стати унікальною та багатогранною подією, яка об'єднає різноманітні мистецькі підходи, творчі ідеї та стилі.


Ідея перформенсу належить Тетяні Зілінській, яка реалізується поєднанням творів відомих італійських композиторів, таких як Джузеппе Верді, Джоаккіно Россіні і Джакомо Пуччіні, які неодмінно додадуть глибину та драматизм до вистави. А також, особливий акцент на твори українських композиторів, таких як Анатолій Йосипович Кос-Анатольський та Мирослав Михайлович Скорик, які є геніями українського культурного спадку та національного ідентитету.


Захід, організований асоціацією "Ucraina Più - Milano APS" у співпраці з "Media Vision Theatre" в рамках фестивалю "Estate al Castello 2023", під патронатом Посольства України в Італії, Генерального консульства України в Мілані, муніципалітету Мілана та Фонду Каріпло.


"Після багатьох років підготовки ми маємо честь дебютувати 24 серпня, у наше національне свято, - каже Ірина Луць, - і ми пишаємося тим, що об'єднали мистецькі таланти різних народів - японського маестро-піаніста, оперних співаків, італійських та українських акторів, щоб дати можливість публіці відкрити для себе давній зв'язок між нашими країнами".

Виконавці:

  • Надія Карпова – сопрано

  • Віталій Ковальчук – тенор

  • П'єрфіліппо Ньєро – тенор

  • Ганна Табакар - сопрано

  • Ютака Табата - фортепіано

за участі:

  • Ґая Карманьяні - акторка, акторка озвучення

  • Антоніо Джонатан Луцці - актор, актор озвучення

  • Вікторія Дем'яненко та Олександр Малий - актори театру Media Vision


Протягом вечора, завдяки співпраці з видавництвом сучасних настільних ігор Cranio Creations, гра "Nome in Codice" у спеціальній двомовній італійсько-українській версії буде безкоштовно розповсюджуватися серед українських родин, з метою зміцнення зв'язку між двома громадами.


Для отримання інформації та бронювання пишіть на ucrainapiu.milano@gmail.com

Вартість квитків: повна ціна - €17.00, пільгова - члени Arci, старші 65 років та молодші 18 років - €12.00.

Для дітей до шести років та осіб з обмеженими можливостями вхід безкоштовний.


Такі міжнародні творчі співпраці сприяють обміну культурним досвідом та поглибленню взаєморозуміння між різними країнами. Це неодмінно стане важливим кроком у сприянні культурному обміну та розвитку мистецтва з обох сторін. Нехай ця мистецька подія принесе радість та незабутні враження як учасникам, так і глядачам, і нехай вона стане свідченням творчої потужності та співпраці між Україною та Італією.


bottom of page