top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Військовою технікою перевозять труни померлих людей від коронавірусу для кремації

Військова техніка перевезла шістдесят трун до крематоріїв в Модені, Аккі-Терме, Домодоссолі, Парма, П'яченці та кількох інших міст, - повідомляє bergamo.corriere.it.

Фото, зроблене в Борго Палаццо: колона вантажівок прямує до кільцевої дороги

За кількістю померлих від коронавірусу Італія долає сумний рекорд: кількість померлих за день італійців перевищило максимальну денну кількість померлих у Китаї. У середу, 18 березня, згідно з офіційними даними у Бергамо померли 93 людини. За словами мера міста Джорджіо Горі, цей підрахунок слід оцінити як приблизний, оскільки багато людей помирають із симптомами, сумісними Ковід-19, ще до того, як їм провели мазки на коронавірус.

З такою кількістю летальних випадків місто впоратися не може, труни розміщують у місцевих церквах за відсутністю місць у моргах. На допомогу приходять підрозділи італійської армії, які розвозять труни у крематорії п'ятьох найближчих міст регіону. Рідним і близьким заборонено супроводжувати траурну церемонію.

Крематорій міста, який працює цілодобово вже не в змозі впоратися з цією ситуацією, тому в середу військові машини вивезли близько шістдесяти трун, згідно з повідомленнями агенції Ansa, з кладовища Бергамо в крематорії інших міст.

Труни, взяті з кладовища Бергамо, будуть доставлені до крематоріїв у Модені, Аккі-Терме, Домодоссолі, Пармі, П'яченці та кількох інших міст, які стали доступними, і про що подякував мер Горі, який написав листа кожному зі своїх колег. Після того, як буде проведено кремацію, прах повернутий до Бергамо та доставлять до місць походження померлих.

"Крематорій Бергамо, який працює на повну потужність, 24 години на добу, може кремувати 25 загиблих", - коментує адміністрація міста. "Зрозуміло, що він не міг протистояти цифрам останніх днів".

bottom of page