top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Випадок зараження новою варіацією коронавірусу виявлено і в Італії.

Німеччина, Франція, Нідерланди, Бельгія та Італія припинили авіасполучення з Великою Британією.
 


 

19 грудня, весь світ облетіла новина про новий штамп коронавірусної інфекції Sars-CoV-2, який виявили у Британії.

На прес-конференції в суботу прем’єр-міністр Сполученого Королівства Борис Джонсон оголосив про те, що новий варіант коронавірусу, за попередніми даними, може бути на 70% більш заразним, додавши, що британські експерти поки не знайшли підтверджень того, що мутований вірус може бути більш летальним.

Після заяв британської влади глава МОЗ Італії Роберто Сперанца повідомив у неділю, що його країна припиняє авіасполучення з усіма аеропортами Великої Британії до 6 січня 2021 року і вводить заборону на в’їзд, навіть транзитний, людей, які останні 14 днів перебували в королівстві.

Окрім європейських держав, про припинення авіасполучення з королівством оголосили в Канаді, Туреччині та Ізраїлі. Це спричинило ажіотаж у британських аеропортах та на вокзалах. Люди, намагаючись виїхати за кордон, розкупили квитки на всі види транспорту, адже це був останній шанс побачити на свята родичів, які живуть в інших країнах.

 

Випадок зараження новою варіацією коронавірусу виявлено і в Італії. Як повідомляє в неділю МОЗ республіки, інфікований і його партнер недавно повернулися з Великої Британії, пише Corriere della Serra.

“Штам нової варіації коронавірусу нового типу виявлено в аналізах одного з інфікованих в науковому департаменті військового госпіталю “Челіо”. Пацієнт і його партнер недавно повернулися з Великої Британії через римський аеропорт Фьюмічіно. Інфіковані і їхні близькі ізольовані і дотримуються всіх передбачених процедур”, — повідомляє відомство.
 

Нагадуємо, що у святковий період вся територія Італії перейде в режим «червоної зони». За словами прем'єр-міністра Італії Джузеппе Конте, у цей період людям буде дозволено залишати будинки тільки з поважних причин, таких як робота, відвідування лікаря або купівля предметів першої необхідності. При цьому правила дозволять людям приймати в своїх будинках максимум двох гостей, не враховуючи дітей молодше 14 років.

Комендантська година діятиме з 22:00 до 05:00.

Більш м'які обмеження діятимуть з 28 по 30 грудня і 4 січня. У ці дні люди зможуть вільно залишати свої будинки, але бари і ресторани залишаться закритими.

 

bottom of page