top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Вино українського бренду 46 Parallel визнали кращим на Міжнародному конкурсі вин

Вино El Capitan Pinot Gris українського бренду 46 Parallel відзначили на престижному Міжнародному конкурсі Concours Mondial de Bruxelles 2020. Вино визнане одним із кращих серед 8500 вин із 46 країн-виробників.
 
 

Concours Mondial de Bruxelles — один із найпрестижніших Міжнародних винних конкурсів, який збирає ключових гравців індустрії з усіх куточків земної кулі. Тут розігруються найпрестижніші нагороди. І все заради одного — прагнення до високої якості. Завдяки цьому конкурс заслужив репутацію найпрофесійнішого і вже давно став путівником споживача у світі якісного виноробства.

 
 
46 Parallel Wine Group розпочала власну сторінку у глобальному винному путівнику з амбітною метою — яскраво позначити координати України на винній мапі світу. Місія бренда — стати візитною карткою України у світовому виноробстві. Унікальний клімат та теруарні особливості 46-ої паралелі України дозволяють створювати вина найвищої якості. Не випадково на цій же 46-ій паралелі також розташовані найкращі виноробні Бургундії та Бордо.

46 Parallel Wine Group — єдина українська компанія, яка отримала вищі нагороди в рамках сліпих дегустацій конкурсу. Цього року конкурсні вина оцінювали 55 комісій дегустаторів – всього 250 професіоналів світового рівня компетенції.

Понад 50 експертів оцінювали зразки вин з усього світу. USA Wine Ratings оцінює вина за 3 ключовими критеріями: якість, співвідношення ціна-якість, упакування та дизайн. USA Wine Ratings нагороджує ті бренди, які демонструють, що чітко розуміють своїх споживачів та цінову категорію, а також розробляють дизайн та упакування з підкресленою індивідуальністю.

 
 

Окрім Європейського визнання, вина бренду 46 Parallel отримали дві вищі нагороди в рамках сліпої дегустації конкурсу USA Wine Ratings.

"Ключова формула компанії така: ми, українці, пропонуємо український продукт, акцентуючи на його виключній якості і вітчизняному походженні. Аби сприяти розвитку виноробства і збільшити кількість якісного українського вина, компанія у лютому 2020 створила WineHub інтерактивний майданчик для комунікації бізнесу, який працює із виноробною галуззю або безпосередньо задіяний у ній. Чим більше з’явиться адвокатів та амбасадорів якісного українського вина, тим кращою буде вся галузь і економіка України загалом", - запевняють представники бренду 46 Parallel.

Білі сорти винограду: Піно Блан, Шардоне, Піно Грі, Рислінг Рейнський, Ркацителі, Мускатна група сортів.​

Червоні сорти винограду: Мерло, Каберне Совіньйон, Сапераві, Піно Нуар, Піно Меньє, Бастардо Магарацький.

bottom of page