top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Бонус для домашніх робітників 1000 євро

Домашні працівники — особи, які працюють за трудовим договором у домашньому господарстві громадян, обслуговуючи їх і членів їхньої сім'ї - сьогодні мають можливість отримати бонус в розмірі 500 євро за квітень та травень на загальну суму 1.000,00 євро. Так передбачено в указі «Decreto di rilancio».
 
 
Вимоги, які повинні мати домашні працівники:
  • мати трудовий договір станом на 23 лютого 2020 року; мати один або більше трудових договорів загальною тривалістю понад 10 годин в тиждень не проживати з роботодавцем.

 
 
Крім того, дана виплата для домашніх працівників та доглядачів не сумісна з будь-якою з виплат, передбачених березневим указом Cura Italia: допомогою по безробіттю, Reddito di emergenza, пенсією, за винятком тих, хто отримує звичайну допомогу по інвалідності, доходом від іншої роботи, відмінної від colf чи badante.

Бонус для домашніх працівників також можна отримувати разом із Reddito di Cittadinanza, лише в тому випадку, якщо допомога становить менше 500 євро. У цьому випадку сума двох виплат не може перевищувати 500 євро загалом.

INPS повинен виплатити бонус єдиним платежем.

bottom of page