top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Асоціація «Ucraina Più - Milano APS» офіційно відкриє бібліотеку в Аффорі

У п’ятницю, 25 лютого о 18:00, Асоціація «Ucraina Più - Milano APS» офіційно відкриє бібліотеку.
 

на фото засновниця та директорка асоціації «Ucraina Più – Milano»

 

Бібліотека знаходиться в сервісному агентстві «Moving People by Gruppo Europa Milano Affori», на вулиці Brusuglio 73 у Мілані. Нагодою презентувати бібліотеку місцевій владі став Міжнародний день рідної мови, встановлений ЮНЕСКО і який відзначається щороку 21 лютого, щоб згадати цінність рідної мови та багатство різномовності.

Асоціація «Ucrainа Più - Milano APS» займається міжкультурною діяльністю, соціальною інтеграцією громадян України, сприянням фінансовій грамотності, активно співпрацює з Генеральним консульством України в Мілані та Посольством України в Італії, проводить численні заходи з метою поширення української культури, організовує виставки, концерти та літературні презентації.


Нещодавно бібліотека збагатилася 800 томами дитячої літератури, подарованими в рамках проєкту Terra Lingua Madre, задуманого у 2012 році, щоб сприяти передачі сімейних традицій наступним поколінням через зв’язок із рідною мовою. Книги були подаровані трансмедійною компанією Atlantyca Entertainment, яку на відкритті бібліотеки представлятиме її директор Клаудія Маццукко.


Виступлять також президент Будинку поезії в Комо та фестивалю «Європа в Віршах» Лаура Гаравалья, та письменниця й літературний критик К’яра Євангеліста з коротким словом про двох українських поетів Дмитра Чистяка та Олександра Коротка.


Окрім того, будуть присутні президент Комісії з рівних можливостей та громадянських прав Муніципалітету Мілану, представники Генерального консульства України в Мілані, представник Moving People by Gruppo Europa та інші партнери асоціації та сервісного агентства.

Захід транслюватиметься в прямому ефірі в соціальних мережах Milano EtnoTv - медіа партнером Асоціації. Діючі антиковідні заходи будуть дотримані.


bottom of page