top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Антирекорди кожного дня в Італії

Як повідомляє La Repubblica, за минулу добу в Італії зафіксували новий коронавірусний антирекорд: COVID-19 підтвердили майже у 25 тис. людей.

Антирекорд у країні фіксується вже другу добу поспіль. Так у середу в Італії підтвердили коронавірус у 24 991 особи, то перед тим – у 21 994 людей. За останню добу померли 205 осіб, тоді як учора - 221.

 
 

Сьогоднішнє число проведених тестів рекордне з початку пандемії. В середу було зроблено 198 952 тести, у вівторок - 174 398.

Найбільше зростання захворюваності спостерігається у регіонах Ломбардія (7558) і П'ємонт (2827).

Глава уряду Італії Джузеппе Конте цієї суботи проводив зустріч з главами регіонів для узгодження нових заходів, які набули чинності в понеділок 26 жовтня і діятимуть до 24 листопада.

Згідно з прийнятим рішенням, ресторани, бари, кафе та кондитерські повинні будуть закриватися о 18 годині в будні дні. По неділях і в святкові дні вони будуть закриті повністю.

Харчування на винос дозволено здійснювати до опівночі, із забороною вживання на місці або поблизу.

Також зупиняється робота кінотеатрів, театрів, казино, спортзалів, басейнів, спа-салонів.

Крім того, видана рекомендація не їздити в сусідні муніципалітети на громадському або приватному транспорті, за винятком підтвердженої необхідності потреби в роботі, навчанні, за станом здоров'я.


Джузеппе Конте підкреслив, що ті бізнеси і малі підприємства, що понесуть в результаті рішень влади збитки, отримають доступ до допомоги, її розмір складе 5 млрд євро:

"Ми пообіцяли швидку підтримку, і ми її надамо. Але наша сьогоднішня мета полягає в тому, щоб стримувати епідемію - і ці рішення приймаються в інтересах всієї країни. Так, наші кроки можуть піддаватися сумніву і критиці, оскільки, на щастя, ми живемо в демократичній країні, і це право кожного - заперечувати проти дій влади".

Як ми пам'ятаємо, Італія цієї весни була однією з найбільш постраждалих від пандемії країн Європи. Серйозне загострення епідеміологічної ситуації там відбувається і зараз. В країні відновили ряд жорстких карантинних обмежень, проти яких у понеділок ввечері протестували громадяни.

bottom of page