top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Ансамбль українського народного танцю з Італії «Перевесло» взяв участь в Міжнародному флешмобі

З нагоди 150-ї річниці від Дня народження геніальної української поетеси Лесі Українки молодь асоціації «Україна разом» та ансамблю українського народного танцю «Перевесло» взяли участь в Міжнародному флешмобі «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає...».
 
25 лютого 2021 р. ми будемо відзначати пам’ятну дату – 150-річчя з дня народження видатної української письменниці, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки.

Із цієї нагоди НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» у співпраці з факультетом міжнародних відносин та Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина, молодіжною секцією Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» оголосили про проведення Міжнародного Інтернет-флешмобу «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…».

До участі в заході були запрошені діти освітніх закладів загальної середньої та позашкільної освіти України, українська молодь в діаспорі.

 
 

Щоб долучитись до події потрібно в соціальній мережі “Facebook” опублікувати відеоролик із декламуванням поезії Лесі Українки (на вибір) та позначити хештеги #idudnauoa #lesiaukrainka150.


Ансамбль українського народного танцю "Перевесло" з м. Падуя також долучився до участі у флешмобі. Уже понад 9-ть років впроваджує свою діяльність на території Італії, беручи активну участь у культурних заходах, організованих, як італійською так і українською сторонами.


 
 

Завтра, 25 лютого 2021 р. , на офіційному сайті НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» НаУОА (https://idud.oa.edu.ua/) будуть оголошені переможці. Бажаємо усім успіху, а Ансамблю українського народного танцю "Перевесло" з м. Падуя - перемоги!

bottom of page