top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Андреа Бочеллі заспівав з українською співачкою «Hallelujah»

Італійський тенор, всесвітньо відомий виконавець класичної та популярної музики Андреа Бочеллі на днях познайомився з українською бандурою. А все, дякуючи українській співачці та бандуристці Катерині Царьовій, всім відомій як ЕКА.

Ми вже розповідали історію молодої виконавиці, більше того, долучались до зйомок першого відеокліпу Еки, який став гімном української діаспори в Італії. Пропонуємо вашому перегляду.Саме вона, ця молода та талановита дівчина, відкрила для італійців енергію бандури. Інструмент не тільки є живим свідченням української душі та історії, але й духом сучасності. Усю свою співочу кар'єру, Катерина популяризує Україну та українське.


"Я - українка! Пишаюсь своїм корінням і шаную землю, яка мене народила! За останні 4 роки, які я проживаю у Флоренції, я завжди намагалась об'єднати українців і познайомити італійців з Україною, її музикою, віршами, традиціями і культурою, разом з моїми однодумцями", - зазначає Катерина у себе на сторінці у ФБ.

Андреа Бочеллі та EKA разом заспівали композицію «Hallelujah», канадського співака і поета Леонарда Коена, чим заслужили оплески та захоплення слухачів.

 
 
 

Італійський тенор не тільки мав можливість провести вечір під супровід бандури, але й торкнувшись до її струн, відчути силу та мелодику інструменту. Виконавець таких хітів, як "Vivo per lei" та "Con te partiro" побажав українській співачці успіхів на музичній орбіті, чого і ми бажаємо Катерині!

 

Не оминуло увагою цю подію і Посольство України в Італії, зазначивши в себе на сторінці:

Неймовірно пишаємось поколінням, яке зберігає традиції, несе українську культуру та мистецтво у широкі маси і прославляє нашу державу у світі!
bottom of page