top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Активна українська молодь діаспори виступає за продовження санкцій проти Російської Федерації

Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО) виступає за продовження санкцій проти Російської Федерації, запроваджених в 2014 році у відповідь на російську агресію проти України.

Про це йдеться на сторінці СКУМО в Facebook.

 
 

«Молодь діаспори вимагає від ЄС продовження та посилення санкцій проти Російської Федерації!


Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) глибоко обуреним спробам Кремля, використовуючи сучасну санітарно-епідеміологічну світову кризу, змусити глав держав та урядів країн ЄС послабити та скасувати для себе міжнародний політичний і економічний санкційний режими.


Як відомо, на саміті ЄС, 19 червня, глави держав та урядів Євросоюзу у форматі відеоконференції мають ухвалити політичне рішення про продовження на пів року економічних секторальних обмежувальних заходів щодо Росії, термін дії яких закінчується 31 липня, у відповідь на триваючу російську агресію проти України. Але існує велика ймовірність, що під час цих обговорень будуть підійматися питання зняття санкцій з Російської Федерації.

Тому CКУМО звертається до глав держав та урядів країн-членів ЄС з вимогою не послаблювати політичний і економічний тиск на Російську Федерацію, щоб примусити агресора припинити війну та втручання у внутрішні справи суверенних держав (включаючи демократичні вибори), відновити повагу до міжнародного права.


Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) також підтримує звернення інших українських організацій до глав держав та урядів країн-членів Європейського Союзу та закликає молодь діаспори долучатися до міжнародних акцій проти російської агресії


Коли українці та друзі України по усьому світу виходять на протести проти Росії, молодь української діаспори не може стояти осторонь».

bottom of page