top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Авіакомпанія МАУ скасувала рейси до 1 серпня!

На сайті авіакомпанії Міжнародні авіалінії України припинили продаж квитків аж до 1 серпня 2020 року. Ще до вчора в системі бронювання авіакомпанії були доступні квитки на рейси з 1 липня.
 
 

З продажу зникли авіаквитки на всі міжнародні рейси, окрім Лондона. Також до серпня відкладено більшість внутрішніх рейсів, відновлення яких планувалося з 15 червня, – повідомляє Lowcostavia.com.ua

Зараз у розкладі авіакомпанії залишилося лише три внутрішні напрямки на поодинокі дати в червні: Київ – Одеса, Київ – Львів та Київ – Херсон.

  • Київ – Одеса: 12, 19 та 26 червня. Одеса – Київ: 14, 21 та 29 червня

  • Київ – Львів: 26 червня. Львів – Київ: 29 червня

  • Київ – Херсон: 19 та 26 червня. Херсон – Київ: 21 та 29 червня

З міжнародних рейсів можна купити авіаквитки на напрямку Київ – Лондон з 5 липня:

  • Київ – Лондон: з 5 липня

Кілька днів тому МАУ оголосила про відновлення внутрішніх рейсів з авіаквитками від 800 грн на восьми напрямках. Початок польотів планували з 12 червня, згодом перенесли старт на 15 червня, а сьогодні залишили лише поодинокі рейси на трьох напрямках.

Водночас, авіакомпанія МАУ продовжить виконувати спеціальні рейси для повернення українців додому. У червні заплановані рейси з Бангкоку, Нью-Йорку, Маямі та Дубай.
 
Що пропонує МАУ пасажирам скасованих рейсів?
  • Отримайте промокод онлайн. Обміняйте невикористаний квиток (його невикористану частину) або невикористану додаткову послугу на іменний промокод з додатковим бонусом в 25% вартості. Промокод може бути використаний для оплати вартості нового квитка, включаючи вартість тарифу і зборів, або додаткової послуги на будь-якому регулярному рейсі МАУ в будь-якому класі обслуговування. Скористатися промокодом можна на сайті МАУ протягом 2 років з дня його оформлення.

  • Змініть дату подорожі за тим самим маршрутом і в обраному класі бронювання в рамках терміну дії авіаквитка на рейси МАУ без сплати штрафних санкцій.

  • Відправте претензію щодо повернення коштів за невикористаний квиток.

bottom of page